prace hydrauliczne Rzeszów

Drobne prace hydrauliczne

Hydraulikiem jestem ze szkoły, ukończyłem zawodówkę oraz technikum jako hydraulik. Doświadczenie hydrauliczne zdobywałem na różnych budowach i podczas drobnych prac. k

Obecnie wykonuje wiele drobnych prac hydraulicznych. Czasem zachodzi w domu naprawa baterii lub przeczyszczenie odpływu, syfony. Te prace najczęściej się zdarzają. Jadę patrzę co się dzieje i pomagam. Jeśli brakuje jakiś elementów to jadę do sklepu, dokonuje zakupu by dokończyć naprawę.

Do trudniejszych napraw należą naprawy cieknących brodzików prysznicowych gdzie często wiąże się to z koniecznością demontażu kabiny prysznicowej, brodzika a następnie ponownego ich montażu.

Mam równie często zlecenia na różnego rodzaju montaże. Montaże takie nazywane są białym montażem i wiążą się z zawieszeniem umywalek, zlewów, ubikacji, przykręceniem kranów i baterii prysznicowych. Montuję również wanny i brodziki wraz z kabinami.

Często przy montażach umywalek czy zlewu zachodzi konieczność złożenia odpowiednich mebli, a nawet ich przerobienia. Składam meble a następnie wycinam otwory w blatach czy w ściankach by można było przepuścić rury. Tak więc jestem również stolarzem i wykonuje usługi stolarskie.

Wszelkie takie prace hydrauliczne wykonuję na co dzień.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego.