Drobne prace hydrauliczne

prace hydrauliczne Rzeszów

Hydraulikiem jestem ze szkoły, ukończyłem zawodówkę oraz technikum jako hydraulik. Doświadczenie hydrauliczne zdobywałem na różnych budowach i oraz wykonując drobne prace hydrauliczne. 

Obecnie wykonuje wiele drobnych prac. Czasem zachodzi w domu naprawa baterii lub przeczyszczenie odpływu, syfony. Te drobne prace hydrauliczne najczęściej się zdarzają. Jadę patrzę co się dzieje i co mogę z tym zrobić. Jeśli brakuje jakiś elementów to jadę do sklepu, dokonuje zakupu a potem wykonuje naprawy czy montażu.

 

Do trudniejszych napraw należą naprawy cieknących brodzików prysznicowych, gdzie często wiąże się to z koniecznością demontażu kabiny prysznicowej, brodzika, trzeba wyczyścić stare kleje i sylikony. Po zlokalizowaniu problemu i jego usunięciu trzeba z powrotem wykonać montaż brodzika i kabiny.

 

Mam równie często zlecenia na różnego rodzaju montaże. Montaże takie nazywane są białym montażem i wiążą się z zawieszeniem umywalek, zlewów, ubikacji, przykręceniem kranów i baterii prysznicowych. Montuję również wanny i brodziki wraz z kabinami.

Często przy montażach umywalek czy zlewu zachodzi konieczność złożenia odpowiednich mebli, a nawet ich przerobienia. Wykonuje montaż mebli a następnie wycinam otwory w blatach czy w ściankach by można było przepuścić rury. Tak więc jestem również stolarzem i wykonuje usługi stolarskie.

Wykonuje  drobne prace hydrauliczne w Rzeszowie.