Regulacja drzwi Rzeszów

Regulacja drzwi Rzeszów

Regulacja drzwi Rzeszów to usługa którą świadczę wszędzie tam gdzie zachodzi taka potrzeba.

Ponieważ drzwi wejściowe są jednym z elementów domu które mają duży wpływ na straty energii cieplnej jak również na bezpieczeństwo, warto zadbać o ich szczelność i prawidłową pracę.

Drzwi z czasem potrafią opaść, sam budynek [pracuje co może mieć również wpływ na przekrzywienie się np.: futryny , a to potrafi doprowadzić do pogorszenia szczelności drzwi. Wtedy zachodzi potrzeba przeprowadzić regulację drzwi.

Regulacja drzwi Rzeszów

Niestety istnieje duża różnorodność zawiasów drzwi i nie zawsze jest to takie proste. Jeśli ktoś chce regulować drzwi w swoim zakresie to warto poszukać instrukcji do konkretnych zawiasów przed dokonywaniem regulacji. Tam można wyczytać czy istnieją jakieś śruby blokujące które należy poluzować przed regulacją, są opisy czym i w która stronę poruszać by przesuwać drzwi w odpowiedniej płaszczyźnie którą chcemy wyregulować.

Nie zawsze problemem są zawiasy. Czasem jest tak ze winą jest źle ustawiony zaczep zamka który powoduje kołatanie drzwi, drzwi stukają kiedy na klatce lub w domu robi się podciśnienie. Jeżeli istnieje taka możliwość to należy ustawić blachę zaczepową w taki sposób by drzwi nie miały luzu. Nowsze drzwi posiadają zaczep z regulacją co ułatwia ich ustawienie, starsze niestety często nie mają takiej regulacji a nawet nie mają blachy zaczepowej tylko stalową ościeżnicę a wtedy jest trudniej dokonać takiej regulacji drzwi. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu głębokości zaczepu nie tylko drzwi nie będą stukały ale również staną się one szczelniejsze i odgłosy z za drzwi będą mniej słyszalne.

Jeśli nie czujesz się na sile by takiej regulacji dokonać we własnym zakresie warto zadzwonić i umówić się ze ślusarzem który wykona taką regulację dla Ciebie.

Prace takie wykonuje od wielu lat, dlatego też jeśli mają Państwo problem z drzwiami wejściowymi czy wewnętrznymi na terenie Rzeszowa, proszę zadzwonić lub napisać. 

Regulacja drzwi Rzeszów

Wszelkie prace ślusarskie związane z regulacją drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, wymianą zamków, wkładek, montażem zamków wykonam jeśli będziesz tego potrzebował, Regulacja drzwi Rzeszów.

Sam zdobywałem doświadczenie pracując w zakładzie produkcyjnym stolarki aluminiowej. Tam pracowałem zna różnych stanowiskach również przy montażu okien drzwi i fasad. Tam nauczyłem się frezować, montować zamki, okucia, zawiasy a także naprawiać i regulować drzwi i okna. Następnie wiele lat zajmowałem się montażami i serwisem stolarki otworowej.

Pracując na budowach w Norwegii zdobywałem kolejne doświadczenia przy regulacjach i montażach zamków i okuć. Tam inna firma montuje stolarkę budowlaną a inna zajmuje się montażem zamków i wkładek dlatego też mogłem poszerzyć swoje umiejętności jako ślusarz.

Na wielu budowach montażyści montowali drzwi a potem ja szedłem i dokonywałem ich przeglądu i regulacji.

Dzięki tym doświadczeniom potrafię dokonać regulacji i napraw drzwi

Regulacja drzwi Rzeszów 

to usługa którą świadczę na terenie Rzeszowa, wykonuje ją i lubię to robić. 

W razie konieczności zapraszam do kontaktu.