awaryjne otwieranie drzwi

Prace ślusarskie są pracami wymagającymi precyzji, wiedzy i zestawu narzędzi. Uczyłem się tego zawodu pracując w zakładzie produkcji stolarki aluminiowej, gdzie miałem dużo do czynienia z zamkami. Poznałem tam różnice między szeroką gamą zamków i wkładek oraz nauczyłem się regulować drzwi i okna. Tą wiedze pogłębiałem samemu pracując nad sposobami otwieranie zaciętych drzwi.

Następnie pracowałem w Norwegii dla firmy zajmującej się zamkami, alarmami i systemami kamer. Tam uczyłem się jak otwierać awaryjnie drzwi poprzez ich rozwiercanie oraz podstawowe wytrychowania. Zdarzało się, że policja wzywała ślusarza bo ktoś nie może się dostać do domu. Dodatkowo tworzyliśmy samodzielnie wkładki pasujące do różnych kluczy, tak zwane wkładki systemowe. Dało mi to głębszy pogląd na to jak wygląda budowa wkładek, zamków czy zawiasów.

Teraz , działając na rynku Rzeszowskim jako Rzeszów Złota Rączka świadczę normalne usługi ślusarskie oraz inne drobne naprawy jako Rzeszów Złota Rączka.

Wszelkie prace ślusarskie jak:

nie są mi obce i zajmuje się tym. Gdyby Państwo potrzebowali pomocy w tym zakresie na terenie Rzeszowa, służę pomocą. Proszę o kontakt. Przyjadę zobaczę w czym jest problem i pomogę. Jeśli trzeba coś dokupić to jadę do sklepu i dokupuję a jeśli była by sytuacja, że jakiś element jest niedostępny zamówię go przez internet a później przyjadę i zamontuje co trzeba.

Ślusarz Rzeszów